KONST / Litografier / Färglitografi 11729139
nr 1172 9139
Gerald Steffe
(f. 1939), Sverige
Färglitografi, "Fjärilar kyssa Blomsterkonungen", Stockholm, 1967, signerad och numrerad 88/200, motivet: 48x62
Gerald Steffe, född 1939 i Österrike, målare och grafiker, bosatt i Stockholm.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 mars 2018
kl 20:03:52
23/3 22:32:01
23/3 22:47:24
Gerald Steffe
Läs mer om Gerald Steffe